Adviseurs Hoogezand

Arnold Nijborg

Adviseur
arnold@apsolar.nl

Wicher Koetsier

Adviseur
wicher@apsolar.nl

Margreet Kulac

Adviseur en Vestigingsmanager
margreet@apsolar.nl

Joey Schreuder Peters

Adviseur
joey@apsolar.nl

Jarno Dam

Adviseur
jarno@apsolar.nl

Niels Nieland

Adviseur
niels@apsolar.nl

Willem Prins

Adviseur
willem@apsolar.nl

Adviseur zakelijke markt

Rogier Krohne

Adviseur zakelijke markt
rogier@apsolar.nl

Binnendienst Hoofdkantoor

Jorch Kiewiet

Algemeen directeur
jorch@apsolar.nl

Carola Jonker

Financiële- en Personeelsadministratie
administratie@apsolar.nl

Esther Havinga

Inkoop en werkvoorbereiding
esther@apsolar.nl

Ivonne Zuidema

Front-office
info@apsolar.nl

Leonie Bos

Orderverwerking en Facturatie
leonie@apsolar.nl

Wieneke Dijk

Front office
info@apsolar.nl

Iris Doddema

Front office
info@apsolar.nl

Lynette Robbe

Planning
planning@apsolar.nl

Technische Ondersteuning

Miranda Keuning

support@apsolar.nl

Paul Bakker

Medewerker technische ondersteuning
support@apsolar.nl

Mirjam Rotgers

support@apsolar.nl

Mandy Lee Reijnhout

support@apsolar.nl

Installateurs